Kontakt

Välkommen att kontakta oss på Edeco Tool AB. Vi har huvudkontor i Karlstad och filialkontor i Eskilstuna, Sandviken och Värnamo.

TEL: 054-558000   Email: info@edeco.se

Klicka här för att se öppettider, adresser och kartor till våra kontor.

Anders Karlsson

Innesäljare/webshop

+46 (0)54 55 80 21
anders.karlsson@edeco.se

Eva Bjergestam

MA-chef / Teknisk säljare

+46 (0)54 55 80 23
eva.bjergestam@edeco.se

Fredrik Carlsson

Försäljningschef
PC borr, gäng & brotsch

+46 (0)54 55 80 06
fredrik.carlsson@edeco.se

Joakim Sandberg

Resande teknisk säljare

+46 (0)54 55 80 37
joakim.sandberg@edeco.se

Johan Nilsson

PC Hållande

+46 (0)54 55 80 11
johan.nilsson@edeco.se

Mattias Bard

PC Fräsning

+46 (0)54 55 80 38
mattias.bard@edeco.se

Mikael Axelsson

Resande säljare

+46 (0)54 55 80 35
mikael.axelsson@edeco.se

Patrick Proksch

PC Tung bearbetning

+46 (0)54 55 80 36
patrick.proksch@edeco.se

Johanna Westerberg

Ekonomi

+46 (0)54 55 80 24
johanna.westerberg@edeco.se

Mia Levander

Data

+46 (0)54 55 80 25
mia.levander@edeco.se

Anders Höögh

VD

+46 (0)54 55 80 01
anders.hoogh@edeco.se

Tommie Kraft

Ekonomichef

+46 (0)54 55 80 30
tommie.kraft@edeco.se

Robin Höögh

Lager

+46 (0)54 55 80 34
robin.hoogh@edeco.se